Kategorie
Szkoła

Zakończenie roku szkolnego – upominki dla uczniów

Drobne upominki na zakończenie roku szkolnego, to miły akcent przy okazji, tej poważnej uroczystości. Nie tylko dla młodszych dzieci. Dobrze przemyślany, ciekawy, drobny upominek sprawi radość także dla starszych uczniów. O tym jakie upominki wybrać w zależności od wieku dowiesz się w dalszej części artykułu.

Ile wydać pieniędzy na upominki na zakończenie roku szkolnego?

Produkowane przez nas upominki z nadrukiem, średnio kosztują kilka złotych za sztukę. Nawet w przypadku gadżetów ze zdjęciem, personalizacją czy dedykacją, jednostkowa cena nie przekroczy 10 zł.

Jeśli potrzebujesz czegoś trochę większego, mogą zainteresować Cię nasze zestawy upominków dla uczniów.

Tanie upominki na zakończenie roku szkolnego

Czy wydatek kilku złotych na upominek dla ucznia, to dużo? Raczej nie, to równowartość loda. Bilet do kina kosztuje znacznie więcej. Radość z otrzymania czegoś wyjątkowego jest ogromna.

Z drugiej strony, może pojawić się pytanie, czy za niską ceną nie stoi niska jakość. Otóż nie, zamawiające większe ilości (jednakowych) produktów, także z własnym nadrukiem, możemy zaoferować jeszcze atrakcyjniejsze ceny.

Dlaczego sprzedajemy upominki na zakończenie roku szkolnego w tak niskich cenach, jednocześnie oferując wysoką jakoś?
Oto 5 powodów:

  1. Jesteśmy producentem przypinek, magnesów, breloków i kotylionów.
  2. Oferujemy gotowe wzory produkty, które można zamówić i opłacić on-line.
  3. Nasze projekty możemy łatwo modyfikować np. dopisać nazwę szkoły.
  4. Produkujemy na bieżąco, ograniczając koszt magazynowania.
  5. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, pozwalający na produkcję wielu tysięcy sztuk dziennie.

Jak dobrać upominki do wieku dziecka?

Pogrupowaliśmy produkty w taki sposób, żeby łatwo było znaleźć te, które są odpowiednie dla danej klasy. W każdej podkategorii grafiki dostosowane są do wieku dzieci. Ponadto stworzyliśmy specjalną kategorię dla magnesów klasowych ze zdjęciami uczniów oraz breloków spersonalizowanych.

Upominki na zakończenie roku szkolnego w pierwszej klasie szkoły podstawowej

Ukończenie pierwszej klasy w szkole podstawowej to nie lada wyczyn. Pierwszoklasistom wbrew pozorom stawia się ogromne wyzwanie. Z przedszkolnej nauki przez zabawę, wchodzą w świat szkoły, ławek, klasy i dzwonka na przerwę.

Doświadczenia jakie zbiorą w pierwszej klasie mają wielki wpływ dalszy przebieg nauki. Tym bardziej ważna jest pozytywna stymulacja. Upominek dla każdego ucznia na koniec pierwszej klasy, jest dodatkowym wyróżnieniem.

W taj kategorii znajdziesz między innymi przypinki z napisem “Super Uczeń klasy 1“, “Powodzenia w 2. klasie” itp. Pamiątkowa przypinka na zakończenie roku szkolnego wpięta w koszulę na piersi małego ucznia, niczym order za najwyższe zasługi. Całkowicie przyćmi swym blaskiem gorsze oceny na świadectwie. Doskonałym pomysłem są również magnesy z dedykacją od wychowawcy.

Imienne magnesy dla uczniów z okazji ukończenia 1 klasy.

Co kupić na koniec 2 klasy szkoły podstawowej?

Dla drugoklasistów przygotowaliśmy kilka specjalnych produktów: przypinka “Super Uczeń klasy 2”, magnes “Gratuluję ukończenia II klasy”. Także inne przypinki i odznaki: Ładnie piszę, Umiem liczyć, Mistrz tabliczki mnożenia itp.

Magnes na pamiątkę ukończenia 2 klasy.

W tej kategorii znajdują się także magnesy: “Na pamiątkę klasy II”

Co na zakończenie roku szkolnego w 3 klasie?

Koniec III klasy szkoły podstawowej to wyjątkowy moment, ponieważ wiąże się ze zmianą wychowawcy, czasem także szkoły. Oprócz typowych upominków na zakończenie 3 klasy (przypinka Super Uczeń 3. klasy, magnes na lodówkę Gratuluję ukończenia III klasy, Powodzenia w dalszej nauce) szczególnie polecam pamiątkowe klasowe magnesy ze zdjęciami całej klasy.

Przypinki Uczeń na medal oraz pamiątkowe magnesy dla uczniów – powodzenia w dalszej nauce.

Od lat hitem są także przypinki z tekstem: “Koniec 3 klasy, w 4 same ASY” z miejscem na dopisanie nazwy szkoły.

Upominki na koniec 4 klasy podstawówki

Czwarta klasa to nie przelewki. Na koniec roku szkolnego mamy produkty z napisami: “Pamiętne czasy 4 klasy”, “Koniec 4 klasy w 5 same ASY”, także klasyczne “powodzenia w 5 klasie” i “super uczeń klasy 4”.

Ponieważ często w klasie 4 lista uczniów jest inna niż wcześniej, polecamy klasowe magnesy ze zdjęciami. Fajnie będzie na koniec 8 klasy zrobić takie same dla porównania. Albo z corocznych magnesów zrobić kolekcję na lodówce. Więcej o magnesach ze zdjęciami przeczytasz w artykule Najlepszy prezent na koniec szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

Magnesy ze zdjęciami uczniów – upominek na zakończenie roku szkolnego.

Jaki upominki dla uczniów na koniec 5 klasy w podstawówce?

Magnes “Gratuluję ukończenia V klasy!” to jedna z naszych propozycji dla wychowawcy klasy 5, na zakończenie roku szkolnego, ponieważ przygotowaliśmy miejsce na podpis.

Szlagierem jeśli chodzi o klasy piąte jest przypinka z tekstem: “Koniec 5 klasy w 6 same ASY!”, dodatkowo na przypince znajduje się miejsce na wpisanie nazwy szkoły. Można także zamówić przypinki bez dopisku.

Przypinki Super Uczeń na zakończenie roku szkolnego.

Upominki dla uczniów na koniec 6 klasy

Wśród upominków na zakończenie roku szkolnego w klasie szóstej proponujemy dedykowane przypinki i magnesy między innymi z napisami: “pamiętne czasy 6 klasy“, “Koniec 6 klasy w 7 same ASY!” także inne z tekstem “powodzenia”, “gratuluję ukończenia”, “powodzenia w dalszej nauce”, “wzorowy uczeń” i wiele innych.

Jakie upominki na koniec roku szkolnego w 7 klasie

Najpopularniejsze upominki w 7 klasie to szkolne breloki dwustronne Asy z 7B, magnesy pamiętne czasy 7 klasy, no i nasz hit – Koniec 7 klasy w 8 same ASY! Jako oryginalny, jedyny i niepowtarzalny upominek na koniec szkoły polecamy magnesy klasowe ze zdjęciami.

Żartobliwe przypinki dla uczniów 7 i 8 klasy na zakończenie roku szkolnego.

Co wybrać na upominki dla uczniów na koniec 8 klasy

Koniec ósmej klasy szkoły podstawowej, to po kolejnej reformie szkolnictwa także koniec szkoły. Dla większości dzieci, które przez 8 lat uczęszczały do jednej szkoły, to wyjątkowy moment. Przez połowę swojego dotychczasowego życia były związane z tą szkołą, nauczycielami, kolegami i koleżankami.

W temacie upominków zarówno dla uczniów, wychowawcy i pozostałych nauczycieli naszym numerem 1 są klasowe magnesy ze zdjęciami. Magnesy na lodówkę z twarzami całej klasy, to pamiątka na lata.

Na uwagę także zasługują szkolne breloki dwustronne. Z przodu widnieje napis “Asy z 8 A”, a z tyłu nazwa szkoły. Tak jak wszystkie nasze produkty produkowane są na bieżąco, dlatego oczywiście nr klasy i nazwa szkoły zostanie odpowiednio zmieniona 🙂

Ponadto mamy szereg wzorów przypinek i magnesów z tekstami powodzenia i absolwent, a także magnesy i lusterka z napisami motywacyjnymi, które także cieszą się dużym zainteresowaniem.

Upominki na zakończenie roku szkolnego w szkołach średnich

Uczniowie szkół średnich to prawie dorośli, ale tak naprawdę jeszcze ciągle dzieci. Drobny upominek na zakończenie roku szkolnego, zawsze jest dobrym pomysłem. A oryginalny i dobrze przemyślany będzie pamiątką na długie lata.

Co kupić na koniec pierwszej klasy w szkole średniej

Na koniec pierwszej klasy w szkole średniej polecam szczególnie magnesy na lodówkę z zdjęciami. Dla porównania będzie można zrobić takie same magnesy na koniec szkoły.

Koniec 2 klasy w szkole średniej – pomysł na upominek

Druga klasa w ogólniaku czy technikum, to trudny okres. Już nie “koty”, jeszcze nie maturzyści. Proponuję tutaj w szczególności magnesy dla chłopaków i lusterka dla dziewczyn z tekstami motywacyjnymi, pomagającymi uwierzyć w swoje możliwości.

Mogą to być lusterka z napisem “Zawsze bądź sobą!“, “You are AWSOME“. Albo magnesy z tekstem “Just be Yourself!”, “Take the perfect moment”.

Magnesy motywacyjne dla uczniów.

Jaki upominek na koniec 3 klasy w szkole średniej

Z przymrużeniem oka, dla uczniów klas 3 proponujemy rysunkowe magnesy “Na pamiątkę klasy III” i “Gratuluję ukończenia III klasy”.

Podchodząc do tematu bardziej zachęcam do przejrzenia magnesów i lusterek z tekstami motywacyjnymi. Super szkolną pamiątką są breloki dwustronne z nazwą szkoły z jednej strony i napisem “Nas Geniuszy jest mało” z drugiej.

Breloki dwustronne dla uczniów na zakończenie 3 klasy.

Co kupić na zakończenie 4 klasy w liceum

Koniec 4 klasy w liceum oznacza także koniec szkoły. Mamy przygotowanych wiele wyjątkowych upominków dla absolwentów.

Magnesy z napisem Absolwent na zakończenie szkoły.

Od lat prawdziwym hitem są przypinki z Einsteinem i tekstem “Nas geniuszy jest mało”. Po za tym przygotowaliśmy szereg przypinek i magnesów z napisem absolwent.

Przypinki dla Absolwentów z Einsteinem.

Na szczególną uwagę zasługują klasowe magnesy ze zdjęciami wszystkich uczniów. Nie ma chyba bardziej oryginalnej pamiątki niż magnes ze selfie całej klasy.

Inną również ciekawą, a jednocześnie praktyczną pamiątką są breloki szkolne. Z jednej strony nazwa szkoły z drugiej wpisane lata nauki.

Upominki na koniec 4 klasy technikum

Czwarta klasa w technikum, praktycznie dorośli, ale ciągle przed maturą 😉 Jako drobny prezent na koniec roku szkolnego proponuję magnesy i lusterka motywacyjne w stylu “never give up” i “you are awsome”.

Magnesy motywacyjne dla maturzystów oraz przypinka na maturę z modnym 2021 roku motywem koronawirusa.

Jakie pamiątki na koniec 5 klasy technikum

Koniec 5 klasy w technikum to koniec szkoły, matura i egzaminy zawodowe. Dla absolwentów mamy szereg przypinek i kotylionów z napisem absolwent.

Kotyliony dla Absolwentów i Nauczycieli.

Świetną pamiątką 5 wspólnych lat będą także magnesy klasowe ze zdjęciami wszystkich uczniów.

Polecam także specjalne szkolne breloki dwustronne. Z przodu nazwa szkoły, a z tyłu lata nauki.

Breloki dla uczniów na zakończenie szkoły średniej oraz przypinki na maturę.

Zakończenie roku szkolnego – Co było modne w zeszłych latach?

Ze względu na dość wyjątkowe wydarzenia ostatnich dwóch lat – pandemia, bardzo popularne wśród naszych klientów zamawiających upominki dla uczniów, były magnesy ze specjalnym wierszykiem.

“Wam nie straszny żaden wirus,
ani zdalne nauczanie,
Głowa chłonna jak papirus,
przyswoiła co w programie!”

Kochani, daliście radę!

Magnesy dla uczniów na zakończenie roku szkolnego.
Magnesy dla uczniów na zakończenie roku szkolnego.

Upominki dla uczniów z logo szkoły

Oczywiście nasza firma, oprócz oferowanych gotowych produktów z naszymi projektami, zajmuje się produkcją magnesów, breloków, przypinek, lusterek z nadrukiem klienta. Często zgłaszają się do nas szkoły po upominki dla uczniów z logo szkoły.

Breloki z logo szkoły dla absolwentów szkoły podstawowej.
Upominek dla absolwenta szkoły podstawowej z logo szkoły.
Przypinki z napisem ABSOLWENT na zakończenie roku szkolnego.

Upominki na zakończenie roku szkolnego podsumowanie

Nie ważne która klasa i jaka szkoła, ważne są więzi, relacje, a po latach wspomnienia i sentymenty. Wybierając upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego, kieruj się sercem. Niech staną się wyjątkową pamiątką na lata.

A jeśli interesuje Cię jakie inne pomysły można wykorzystać na zakończenie roku szkolnego – zapraszamy do przeczytania Upominki dla uczniów na koniec roku szkolnego – 7 pomysłów.

W odpowiedzi na “Zakończenie roku szkolnego – upominki dla uczniów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *